Ryan at The Believer

28. listopadu 2017 v 10:58 | ©ZuZu |  MOVIE PHOTOS & PROJECTS

Bohužel ani dneska na mě nečekala žádná novinka, takže se opět vrátím k doplňování starších věcí. Těžko říct, jestli Ryan natáčí nový film First Man a nebo je pauza a tráví čas s rodinou. Počítala jsem s tím, že nebudou moc novinky, takže si nemám co ztěžovat :D Ale až se nějaká objeví, tak budu asi nejšťastnější člověk na světě! Jen doufám, že vás i ty straší věci budou zajímat. I když zatím doplňuji jen filmy a rok 2017 :]

Dneska se podíváme na film Svatý boj, kde měl Ryan možnost se už o něco více projevit. Ryan zde hraje Dannyho Balinta, jehož odpor k zdánlivé pasivitě vlastní židovské komunity zavedl až do řad skinheadského nacistického gangu. Danny se pod vlivem Curtise Zampfy stává součástí nebezpečého světa amerických nacistických bojůvek a v tajných tréningových táborech se učí nenávidět a zabíjet. Setkává se s dívkou jménem Carla, která má sklony k sadomasochistickému sexu. Posouvají tak hranice svých milostných prožitků, ale díky jejímu zájmu o židovskou víru také znovu poznává svojí vlastní příslušnost. Jeho život je rozpolcen mezi dvě protikladná vyznání a volba kým se stát je těžká.

Film v roce 2001 vyhrál v kategorii nejlepší hraný film na filmovém festivalu Sundance a byl nominovaný na European Film Awards v kategorii mimoevropský film.

Film jsem neviděla a zatím to nemám v plánu. Ale třeba se někdy dopracuji k tomu, se na něj také podívat, ať je ta filmografie kompletní :] V galerii se můžete podívat na fotky z filmu a na propagační plakáty.

PHOTOGALLERY: The Believer Movie Stills | 026

PHOTOGALLERY: The Believer Posters | 014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama