Tattoos

19. listopadu 2017 v 17:50 | ©ZuZu

○ THE GIVING TREE

Když byl Ryan malý, jeho maminka Donna jemu a jeho straší sestře četla z knížky ' TheGiving Tree'. Bohužel se jeho rodiče v jeho 11ti letech rozvedli a tak alespoň mu toto tetování připomíná dobu jeho šťastného dětství.


○ A CACTUS

Tetování na jeho levém předloktí se jeví jako kaktus ale ve skutečnosti je to ruka monstra. Toto tetování si vyrobil sám Ryan. ,,Měla to být ruka monstra, která vypadla z krvavého srdce. Ale spíš jsem to udělal tak, že to nakonec vypadá jako kaktus," mluví Ryan o svém tetování.○ ESME

Na kloubech levé ruky má Ryan napsáno 'Esme' což je zkratka jména jeho první dcery Esmeraldy, která se narodila v roce 2014. Tetování zřejmě ale nebylo trvalé.

○ THE GHOSTLY LADY AND SKELETON

Toto tetování má Ryan na levém vnitřním rameni. Vykresluje ženu s kostrou. Jedná se o Thedu Baru která byla slavnou herečkou v němých filmech. Objevila se ve více než 40ti filmech mezi lety 1914-1926.

○ BARCODE

Čárový kód si také Ryan udělal sám a to na levém zápěstí. Všechna svá domácí tetování nazval směšnými. Podle Ryana by tetování nikdy neměla být smysluplná protože v určitém okamžiku ho stejně začnete nenávidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama