WELCOME TO AWESOMERYAN

23. listopadu 2017 v 0:09 | ©ZuZu |  NEWS ON BLOG

Vítám Vás na novém blogu o skvělém herci Ryanu Goslingovi, kterého můžete znát z filmů jako je Zápisník jedné lásky, Bláznivá zatracená láska, Správní chlapi, La La Land a nebo nového filmu Blade Runner.

Nejdřív jsem chtěla blog otevřít o něco později, ale pak jsem si řekla, že stejně o Ryanovi nejsou moc novinky a že už články začnu přidávat oficiálně. Zatím jsem stihla přidat informace o Ryanovi a také jeho filmografii ale ne úplnou, ještě mi tu něco chybí a také ještě není celá galerie. Nejdříve mám v plánu doplnit teda filmografii, poté věci z letošního roku a potom se věnovat starším věcem. Fotky budu asi přidávat postupně do jednotlivých článků, protože jsem si všimla, že jsou většinou novinky, když Ryan hraje v nějakém filmu a pak ho propaguje. Jinak to třeba vypadá tak, že se o něm objeví jedny fotky za měsíc a zase chci přidávat něco postupně, aby tu nebylo prázdno.

Doufám, že když jsem se o něm rozhodla založit blog, že si nedá třeba na rok dva pauzu od filmů to by mě asi švihlo :D Ale budu doufat že ne. V současné době natáčí film s názvem First Man, jehož premiéra by měla být příští rok v říjnu, tak jsem zvědavá. Snad se brzy objeví i nějaké další projekty.

Omlouvám se, že tu není nějaký layout, ale upřímně, jsem na grafiku levá, nic mi to neříká a když jsem koukala po grafických blogách, tak objednávky měli uzavřené, ale kdyby třeba v budoucnu někdo layouty dělal, tak se o to určitě pokusím, aby to tu bylo hezké i po této stránce. Každopádně doufám, že vás to neodradí a i tak se vám tu bude líbit a bude se rádi vracet, hlavně kvůli Ryanovi. Co jsem tak koukala, tak žádný funkční blog o něm není. Myslím si, že je to velká škoda a proto tu jsem.

Pokud budete chtít spřátelit, stačí napsat komentář do tohoto článku :]]
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 23. listopadu 2017 v 18:32 | Reagovat

Tak náhodou mě právě absence layoutu zaujala :-) Sama mám takový jednoduchý blog, do kterého investuji čas a úsilí hlavně obsahově než designem :-) Ráda vidím, že se objevil blog s celebritou, o které zatím nikdo další nebloguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama