Ryan at Graham Norton Show

3. prosince 2017 v 9:39 | ©ZuZu |  APPEARANCES PHOTOS 2017

Coo? To už je zase neděle??! Přijde mi, že jsem za ten víkend nic neudělala a nic nestihla! Nevím jak u vás, ale u nás je už sníh, takže největší radost má z toho pes, který řádí na zahradě a nejmíň radost mám z toho já, že ho musím pořád utírat :D Včera jsme konečně věšeli světýlka a po domě dávali různé ozdoby. Máma se v tom hrozně vyžívá, a my ostatní jí spíš děláme 'podržtašku' ale je to fajn :]] Jak jste na tom s cukrovím? Já ho moc nejím, jím jenom vosí hnízda a linecké s marmeládou :D Ale co miluju, tak zdobení perníčků, na to se vždy těším :] Dnes je první advetní neděle, tak nezapomeňte zapálit svíčku!

No, dost už asi o Vánocích, a jdu se konečně věnovat Ryanovi. Pro dnešek jsem vybrala akci z ledna, kdy Ryan společně s Emmou propagovali La La Land v Londýně. Po premiéře byli pozvaní do pořadu The Graham Norton Show. To je ten díl, o kterém jsm už vyprávěla, že tam pustili Ryanovi jeho tanečky když byl dítě... koukat se na to po 20ti letech musí být asi vtipné :D Moc se nechci rozepisovat, protože mám v plánu vám sem přidat i ty videa :] Emma se převlékla do vínového kostýmku, který jí moc sluší a Ryan zůstal v šedém obleku. Tyhle fotky mám asi raději než z červeného koberce, protože je tu vysmátý a takový uvolněnější ♥ Dalšími hosty byla Siena Miller a Ben Affleck.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | Web | 3. prosince 2017 v 13:24 | Reagovat

Díky za hlas a komentář k P.O.T.M. Musím říct, že "nemám tě ráda" mě rozesmálo :-D

Líbí se mi jaké barvy obkleků Ryan volí. Když byla ještě Angie s Bradem, viděla jsem ho skoro pořád v černé, až už mně to připadalo nudné. A jsem zvědavá na ta videa :-) No jo to je úděl hvězd, že o vás vyhrabou vše, třeba i dětské tanečky :-)

2 Malia Malia | Web | 3. prosince 2017 v 19:56 | Reagovat

Já miluju, když dělá promo s Emmou. Oni už jsou spolu po těch letech tak zžilý (??? co to je za slovo fakt nevím) a prostě jde poznat, že jsou na sebe zvyklý. Tenhle díl jsem myslím viděla celý, no docela mě rozesmívali. Navíc i s mou milovanou Siennou ♥ Ryanovi to moc slušelo, mu hlavně sluší ten úsměv :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama