Ryan at The Notebook

13. prosince 2017 v 10:11 | ©ZuZu |  MOVIE PHOTOS & PROJECTS

Nebojte, ani dnes vás nevyděsím žádnou novinkou :D A tak jsem tu s dalším filmem, musím s tím trošku hnout! Jako další přichází na řadu zlomový rok 2004, kdy si Ryan zahrál Noaha ve filmu The Notebook. Jo, tady moje láska započala, jo jsem oběť filmů natočených podle knížek Nicholase Sparske, jo, když je mi smutno a mám depku, tak přesně tyhle přeslazený filmy jsou pro mě :D Takže asi tak, navíc já miluji i Rachel McAdams, jak určitě víte, tak spolu i chodili, ale nedopadlo to.

Starý muž předčítá ze svého zápisníku pacientce příběh o jediné ženě svého života. Ve filmu se přenášíme do minulosti a sledujeme životy dvou mladých lidí ze Severní Karolíny, kteří pocházejí z naprosto odlišného prostředí, Allie a Noaha. I přes jejich rozdíly, nic mladé dvojici nezabrání v tom, aby spolu nestrávili jedno nádhrné léto předtím, než je odloučí rodiče a poté druhá světová válka. Když se Noah vrátí z války, všechno je jinak. Allie je zasnoubená s úspěšným podnikatelem a Noah žije sám se svými vzpomínkami ve starém domě, který restauruje. Když však Allie zahlédne v novinách článek o Noahově práci, ví, že ho musí vyhledat a rozhodnout se jednou provždy, zda-li poslechnout své srdce nebo rozum.

Film získal ocenení na MTV Awards, viděli jste tu scénu, když vyhráli 'The Best Kiss'? Jestli ne, tak si to pusťte, to bylo fakt skvělý :D Jinak mezi zajímavosti třeba patří to, že Ryan neměl vůbec Rachel rád, chtěl jinou herečku do role no a jak to pak dopadlo že :D Udělala jsem výčet zajímavosti podle csfd :]

○ Ryan musel shodit několik kilogramů
○ Film se nenatáčel chronologicky, nejprve se natáčela druhá polovina
○ Ryan byl první a jedinou volbou režiséra do role Noaha (,,Není moc hezký ani cool, hodí se perfektně")
Ryan a Rachel se před natáčením nastěhovali na pár týdnu do Jižní Karolíny, aby nastudovali přízvuk a nasáli atmosféru
○ Ryan nosil ve filmu kontaktní hnědé čočky

V galerii se můžete podívat na fotky z filmu a na plakáty :]

PHOTOGALLERY: The Notebook Movie Stills | 046

PHOTOGALLERY: The Notebook Posters | 011
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 13. prosince 2017 v 19:38 | Reagovat

Já mám Rachel taky moc ráda a proto nechápu, že ji Ryan zpočátku neměl rád :D Podle mě je Rachel jedním z nejhodnějších lidí v Hollywoodu :D Ale je opravdu paradox, že spolu nakonec asi 3 nebo 4 roky chodili :D Ale musím se ti zcela upřímně přiznat, že ja "The Notebook" nikdy neviděla... Vždycky jsem odchytla nějaký kousek v televizi, ale nikdy mě to moc nelákalo, ačkoliv ten příběh zní zajímavě. No, možná to v nadcházejícím novém roce napravím ;)

2 Steeeva Steeeva | Web | 14. prosince 2017 v 16:46 | Reagovat

neviem nič sa mi nevybavuje keď som si prečítala názov, mno ale ako, že nie je pekný tak to nie je pravda, je teda z neho krásny chlap :D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama