Ryan at The United States of Leland

6. prosince 2017 v 22:00 | ©ZuZu |  MOVIE PHOTOS & PROJECTS

Mě už z toho hrábne! Internet na koleji, to je fakt zlo. Pořád mi to vypadává. Včera jsem měla rozepsaný článek, a jak už jste si možná všimli, tak se taky vykecávám, takže jsem měla celkem douhý článek, uložím...a nic :( Zkoušela jsem to ještě dvakrát a nefungovalo to, tak jsem to vzdala. Automatické ukládání jsem si zapomněla zapnout, takže všechno stejně pryč. Ale teď už celkem pozoruji, že to funguje, tak snad se dopracuji k uložení. Novinky nejsou a tak je na řadě další díl filmografie. Dostávám se do roku 2003, kdy si Ryan zahrál ve filmu Svět podle Lelanda.

Děj se odehrává v Kalifornii, kde obyčejný student Leland Fitzgerald spáchá zdánlivě nesmyslnou a nevysvětlitelnou raždu a vše se najednou změní. Pro Lelanda, jeho rodinu, přátele i učitele. Ve vězení pro mladistvé se Leland setkává s vězeňským učitelem Pearlem Madisonem, který se snaží najít odpoveď na spoustu sžíravých otázek. Proč se syn slavného spisovatele Alberta Fitzgeralda, mladík se slibnými vyhlídkami, dopustil něčeho takového?

Film jsem ještě neviděla ale určitě si ho pustím, protože podle popisku zní zajímavě. Akorát se mi tu Ryan nelíbí, ta černá barva vlasů je hrozná :D V roce 2003 film získal nominaci pro nejlepší hraný film na festivalu Sundance. Ještě jedna zajímavost, že si ve filmu zahrála Michelle Williams, se kterou Ryan natočil film Blue Valentine. V galerii se můžete podívat na fotky z filmu a propagační plakáty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama